| AngelWhite99 a întrebat:

Buna TPU am nevoie de putin ajutor aici, aseara am instalat Google chrome iar totul a mers perfect pana AZI CAND am intrat pe el si am incercat sa intru sa caut ceva dar nu imi mai afisa bara de cautare google asa ca am dat-o eu din marcaje si imi apare o eroare cum ca certificatul nu este valid. Ce fac am nevoie urgenta sa pot cauta pe google pentru a intra in cont deoarece sa dezactivat. Please help.

2 răspunsuri:
| VladGH a răspuns:

Dreapta sus INSTRUMENTE apoi cobori la IMPOSTATII si acolo le ei pe toate pe rind.

| Nebunu1996 a răspuns:

Du-te sus de tot unde e pe acolo X si dai click dreapta pe aia albastra si ai acolo bara meniului bara de navigare ETC. sper ca te-am ajutat