| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie si eu de niste jocuri big grin.As prefera sa fie gen..Mafia 2, adica nu actiunea,ci timpul,sa fie zapada, de Craciun big grin.Sa fie ori Shooter,ori Actiune,nu conteaza ce sa fie,dar sa fie de Craciun,zapada,gen Mafia2, sau nu chiar gen Mafia 2 big grin

Răspuns Câştigător
| MariuX a răspuns:

The Elder Scrolls V : Skyrim
Nu e zapada de craciun(pentru ca nu era craciun pe atunci, E MEDIEVAL JOCUL, este atunci cand calatoresti si cand te urci pe munti
Jocul este Open World (poti sa il tratezi ca pe un simulator daca vrei)
Daca nu iti place ma mai gandesc. Nu prea am in minte acum nimic

2 răspunsuri:
| CristianGabriel98 a răspuns:

Call of Duty 2
Santa Claus in Trouble

| anonim_4396 explică (pentru CristianGabriel98):

Eh,astea le-am jucat, ceva jocuri noi nu stii?