| Felix_Remus_1990 a întrebat:

Buna Tpu.Am niste intrebari legate de Outlast.
1.Cine era sau ce era Walrider?
2.Cine e tipul ala din Outlast DLC care umbla cu fierastraul electric care e canibal?
3.Cine e tipul din sfarsitul DLC-ului, atunci cand Waylon vrea sa uploadeze fisierul ala?
4.Cine e monstrul ala din primul Outlast?
5.Ce experimente faceau acei oameni, ce testau pe acel om din Outlast DLC?
As fi recunoscator daca mi-ati raspune la toate intrebarile.

2 răspunsuri:
| HaLoGeNNN a răspuns:

1) E fantoma aia din Outlast Classic.
2)Un canibal care mananca oamenii si a vrut sa il manance si pe Park Waylon.
3)E un om care ii zice lui Park sa nu trimita imaginile care le-a filmat in azil pe internet.
4)Din cate stiu numele lui e Chris Walker.El a fost un experiment esuat.
5)Nu stiu daca te referi la ala de la inceput care avea firele bagate in nas sau in gura, ala e Billy.El a devenit Walrider (fantoma) prin acel experiment care a esuat.

| Gabriel_Ionut_1994 a răspuns:

1)Walrider este un experiment esuat era facut din nano tehnologie iar Billy ii era gazda. 2)Omul acela care umbla cu fierastraul era Frank Manera un om canibal care ii placea sa manance oameni. 3)Un om care iti zice ca daca vei le vei posta pe internet familia ta va avea de suferit insa Waylon isi ia inima in dinti si le posteaza.4)Este Chris Walker un experiment esuat in care musculatura lui sa marit si sa automutilat si este paznicul la Amount Massive Asylum.5)Vroiau sa creeze omul perfect insa experimentul a esuat creatura pe care au creato a inceput sai ucida pe toti pana vine Miles Upshur il ucide pe Billy iar el devine noua gazda. Sper ca te-am ajutat!