| Stefan_Marius_1997_vDyQ a întrebat:

Buna TPU am o intrebare cum fac rost de riot point gratis sau un generator de riot points

1 răspuns:
| QuertyQuestions a răspuns:

Oricat de tare ar fi sa existe asa ceva, din pacate nu este. Tot ce gasesti pe site-uri cu free riot points, daca trebuie sa-ti pui ID-ul si parola contului e clar fake si iti va fura contul. + Site-urile care spun ca trebuie sa intre 10 persoane pe el ca sa-ti dea un skin gratis sunt fake de asemenea, deoarece la final te pune sa platesti prin telefon dar tot nu vei primi nimic. Nu prea exista chestii gratis pentru LoL din exterior. Doar compania Riot Games care a facut LoL-ul va da chestii gratis. Urmeaza de curand sa bage niste cutii care daca joci iti pot pica skinuri si trebuie sa joci dupa aia sa faci niste gem-uri si cu gem-urile alea iti creezi skinurile. In curand vom putea sa avem si skinuri fara sa dam bani asa ca rabdare. happy