| R1pstar a întrebat:

Buna TPU am o intrebare joc metin2 energy cum pot sa cresc mai repede la mapele de lvl 100 + mai ales cea de lvl 100-125 mai demult era bugul cu inelul anti exp del blocai la 99, 9 (aprox si cresteai non stop la fiecare mob omorat ) dar nu mai functioneaza ce buguri pot face am auzit ceva cu grupa am facut grupa dar nimic ami puteti da mai multe detalii si buguri? Dau funda

2 răspunsuri:
| robert1423 a răspuns:

Foloseste m2bob( hack gratis)

| R1pstar explică (pentru robert1423):

Multumesc de raspuns dar din pacate eu nu folosesc hakuri... da ma folosesc de unele buguri dar nu hack