| unknown3243 a întrebat:

Am o intrebare la fifa 11 pc acolo la inceput dupa ce iti alegi sau faci profilul te da in arena aia am vazut ca poti face meci in arena aia cum fac un meci acolo?

1 răspuns:
| eXTeSyZ a răspuns:

Salut, cred ca trebuie sa ai cont official pe EA SPORTS.Un alt program pe care poti juca multiplayer cu prietenii si cu altii este GameRanger. Dupa parerea mea este cel mai usor program.Iti trebuie patchul 1.01 pentru multiplayer. Sper ca te-am ajutat, mult succes!