| AndreeeexD a întrebat:

Am o intrebare! Pe facebook am vazut mai multe persoane care au poze de genu asta http://i.imgur.com/ErlxR.jpg
Cu ei cum isi fac o poza. Si as vrea si eu sa-mi fac. Dar nu stiu cum! Dau 3-8 funde(va intrebati cum? Am sa pun mai multe intrebari si celui care imi explica cum o sa pun multe intrebari care le stie si ii voi da funda! ) Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Gaannicus a răspuns:

Iti trebuie o camera te duci la oglinda si te pozezi, ce era asa greu? raised eyebrows, oricum sunt poze de prosti.

2 răspunsuri:
| SaBriinaa a răspuns:

Cum spune Adrian_Micu_1990 asa poti sa-ti faci fotografia, dar eu cred ca te intereseaza claritatea imaginii.
www.photoshop.com
Iti faci un cont si faci cate poze vrei.(Si eu folosesc tot de la cineva care mi-a sugerat si sunt multumita)
Mult noroc! Cat mai multe like'uri :))

| AdiM90 a răspuns:

E in oglinda laughing)) sau i-a facut altcineva poza cu alta camera straight face