| Ionutxxxboy2050 a întrebat:

Am o intrebare pentru domeniul Metin2 doar centru cai care se pricembig grineci am un sura Bm lvl 39 aproape 40 cu M5 spiritul si 15 puncte pe lovitura focului. port pe mine:Koif lvl 21+7, colier cu pv 1k, papuci cu pv1k, cercei de abanos+7, fms pc 11 cu anti war+3 si fatala+3, am armura yng yang+6 slaba cu pv 500 cu protectiae+2, dar mi-am luat armura de 42+6 cu pv 1500 cu pietre+3(graba si protectie), am facut-o cu blessuri +8 si la +9 o esuat acum ii iar+7, mai trebuie sa-mi cumpar bratara cu pv 1k sau argint+9 depinde, pe langa toate astea mai am 10kk, 3 perle albe, pietre+4(anti war, nijnja, sura etc). Intrebarea mea este asta:Ce itime mi-as mai putea lua folositoare mai bune decat celelalte avand in vedere ca mai am si 25 de bilete de V2.Eu zic ca mai imi trebuie sa-mi fac neeparat cu bleesuri armura de 42+7 sa o fac +9, sa mai imi yau o bratara buna neeparat, dar mai vreau si alte pareri.Si inca o intrebare este asta mai am 31 MD(monede de dragon)ce imi sugerati sa-mi yau de ele? Multumesc anticipat.Pentru cele mai bune raspunsuri dai funda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se face rau...
Armura este Yin Yang... Eu avusesem 200 bilete avand in vedere ca vorbesti de serverul oficial Metin2Romania foloseste 3 sau 5 bilete pentru a transporta marfa! Prin asta vreau sa zic sa iei de pe jos cateva arme de la lvl 45+ sau papuci sau ce mai gasesti (pentru ca o sa gasesti nu gluma) si daca tot mergi in V2 ia niste licori G (mari) de la negustoare, in jur de 1000 sa vezi ce scumpe se vand acolo! Sa iti cumperi si 5 shop-uri cel putin... sa iti faci magazin la intrare daca nu esti acasa si vrei sa faci bani...happy
Itemele de pe tine sunt si asa buna (mereu e loc de mai bine si de asta nu am spus foarte bune). Daca mergi odata in V2 te intorci cu cel putin 1kk (eu asa faceam). Daca reusesti sa iti cumperi cateva bless-uri poti sa iti maresti punctajele de + pana la +8 +9 sunt bune!
MD: eu zic sa strangi pentru bonusuri si schimbat bonusuri sau pentru un inel de experienta! Daca tot esti hotarat sa bagi bani in metin2 eu zic sa iti folosesti mai mult alocatia happy si daca iti iei inel de experienta sau chestia aia care dubleaza sansa de a captura yang te imbogatesti si la misiunile per lvl (adica alea cu omoara un anumit numar dintr-un anumit mob, EX: 30 Orci mari...etc).
P.S!
Nicioda sa nu fii multumit de ce ai pe tine in metin. Asa am patit eu am vrut sa imi fac itemele tot mai bune si poti cu un bless si un fierar sa te arzi... Eu m-am lasat de metin din cauza asta...
Si inca ceva: NIMIC PE FIERAR!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ai de gand macar sa dai o funda?laughing

| Okkultist a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ca o doare mana ar trebui sa fie obligatorie funda laughing