| xComy a întrebat:

am o problem in legatura cu jocul Counter Strike.Am cautat foarte multe variante de codul silent aim pe google...dar toate au esuat, merge tot bine dar cand vreau sa intru pe un server se blocheaza pc-ul si nu mai merge nimic si sunt nevoit sa il sting fortat. Daca stiti cumva problema sau un site cu silent aim care sigur merge, sau un Counter Strike bun..al meu e 1.6 poate sunt unele la care nu le merg.Dau funda raspunsului bun. happy

4 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Ti-a dat administratorul "Destroy" adica ti-a stricat jocul, pentru ca inainte sa nu functioneze ti-a dat destroy ca foloseai coduri. Cel mai bine e sa nu folosesti coduri ca iti va strica jocul din nou vreun admin.

Reinstaleaza Counter-Strike 1.6 fara sa mai bagi coade. Ca de aceea nu iti mai functioneaza, fiindca te-a prins cu coduri si ti-a dat "Distrugere joc". Sterge CS-ul si instaleaza-l din nou. (Asigura-te ca se sterg si fisierele de unde a fost instalat) Cand nu mai este nici un fisier din fostul CS, apuca-te sa il instalezi din nou si va merge jocul fara probleme.

| xComy explică (pentru RareşTPUro):

Jocul imi merge...doar daca pornesc codu nu merge.

| RareşTPUro a răspuns (pentru xComy):

Cand ti-a dat "Distruge" un administrator de pe un anumit server care ai jucat si te-a prins, ti-a bagat o setare pentru toate versiunile de Counter-Strike sa nu iti poata accepta jocul si codurile.

| xComy explică (pentru RareşTPUro):

Nu m-am jucat cu coduri pe pc-ul meu niciodata.