| roberttare12 a întrebat:

Buna TPU am o problema cand descarc moduri pentru minecraft de pe siteul SkiDaz cand vreau sa le instalez imi apare urmatoare eroare to run this application, you frist must install one of the following version of the.Net Framework: v4.0.30319
Cotact your application publisher for instructions about obtaining the appropriate version of the net framework
P.s la toate modurile imi da asa dar daca iau de pe alte siteuri. imi merg ce sa fac dau funda?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du -te la un expert in PC-uri. Din ce oras esti?

| roberttare12 explică (pentru anonim_4396):

Din Falticeni e in Judetul Suceava

| anonim_4396 a răspuns (pentru roberttare12):

Daca poti, du-te in orasul piatra neamt la un magazin numit Winmark. Acum 2 ani era acolo un expert.

| roberttare12 explică (pentru anonim_4396):

Nu am sa ma duc acolo pentru un joc cred ca si alti au avut aceasta problema mai astept si alte comentari

| anonim_4396 a răspuns (pentru roberttare12):

Ok. faci cum crezi.