| GeorgeJoe1998 a întrebat:

TPU
Am o problema cu battlefield 2, a mers foarte bina, dar de la un timp merge doar sa intru in meniu si cand dau sa intru in joc imi apare imaginea, dar mi se blochaza mausul si tastatura in schimb muzica de pe fundal merge. Rog sa raspunda cine stie cum se poate remedia aceasta problema.

Răspuns Câştigător
| TeddyPaul a răspuns:

Poate fi o problema la placa ta video s-au windows! Chiar si jocul poate fi instalat gresit s-au trebuie crack-uit! Incearca sa il reinstalez s-au sa il crack-uiesti din alta parte!