| Marinngg a întrebat:

Buna TPU : am o problema cu fifa07 mi-am bagat un mod sau sa zic asa un fisier in fifa07 cu transferuri 2012 v3 si joc la manager mode la primul sezon 2006-2007 si acum cand dau sa fac al doilea sezon 2007-2008 ma scoate adica mi se termina sezonu de incarcat dupa ce aleg din nou echipa sa joc mai departe cu ea sa joc urmatoru sezon mi se incarca pana la scouting 75% si ma scoate de ce va rog frumos ajutati-ma cu problema asta exista vreo solutie va rog pentru cel mai bun raspunz dau funda + vot

Răspuns Câştigător
| marioS10maryus a răspuns:

Poi in mod normal poate fi de la v3.mi s-a intamplat si mei asa cu v5.asa ca eu am scos fiserul si ma joc normal