| a1l2e3x4a6n6d7r8u9 a întrebat:

Am o problema cu jocul Batman Arkham Asylum, De fiecare data cand porndes jocul i-mi apare o fereastra in care zice ca trebuie sa ma loghez pe Speam pentru a putea sa joc.Mam conectat si cand sa pornesc jocul aceeasi problema:
"Trebuie sa te conectezi pe Steam pentru a putea juca". Ce sa fac?
Desi eu sunt conectat pe steam si nu sunt pe modul offline i-mi apare acea eroare si nu-l pot juca.Dau funda celui care ma ajuta.

1 răspuns:
| AleXzpm a răspuns:

Si nevoie de crack, google batman arkham assylum crack