| Bogdan7265 a întrebat:

Am o problema cu jocul sa-mp.Deci cand incerc sa il deschid(cand intru pe un server) imi apare eva in partea de jos in stanga a ecranului ceva in legatura cu monitoru sau ceva, apoi intru. Imi apare san andreas multi payer dar nu se incarca, apoi peste cateva secunde imi iese si imi apare o eroare "SA-MP has ben crash " ceva-n genu. Dar nu-mi merge nici single player imi apare aceeasi eroare.Am incercat multe chestii ca sa imi mearga dar tot nu vrea. Eu am windows 7 ultimate 32 bit si samp 0.3d.
Va rog ajutor! PLZZ! puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes
Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| bLacKbaLL a răspuns:

Tu ai jocul tras de pe net ma gandesc... e daca da trebuie neaparat sa stai cu ISO de la joc in daemon tools. atunci iti va merge si samp si single player happy daca nu ai inteles da-mi PM cu idu tau

1 răspuns:
| Bogdan7265 explică:

Am incercat tot nu vrea aceeasi eroare.