| valivalentinuza a întrebat:

Am o problema cu jocul :Transformice, Transformika! Am mai pus o intrebare de genul ca nu merge Transformice. Iar o persoana mi-a recomandat Transformika.Mie imi merg celelalte versiuni de Transformice, dar uitati cum imi apare ca sa nu mai lungesc : • Lancement de Transformika[okay]
• Version de flash : WIN 11, 5, 31, 5[okay]
• Initialisation des animations[okay]
• Version de flash compatible avec le multi-treading [ECHEC]
• Chargement de la bibliothèque d'animation n°16003 [okay]
• Chargement des ressources graphiques [okay]
• Initialisation des interfaces okay]
• Instanciation des interfaces [okay]
• Initialisation du proxy des interfaces okay]
• Initialisation de l'interface de connexion [okay]
• Finalisation des interfaces [okay]
• Initialisation des cartes [okay]
• Vérifications diverses [okay]
• Initialisation des particules [okay]
• Lancement des interfaces [okay]
• Tentative de connexion au serveur monde
Si de aici nu mai merge. Imi poate spune cineva mai multe informatii, chiar daca e expert sau nu? Imi place foarte mult jocul si nu vreau sa ma las!

Răspuns Câştigător
| Emy007 a răspuns:

Trebuie sa iti descarci Adobe sau flash.
Sper ca te-am ajutat!