| angelic023 a întrebat:

Am o problema cu jocurile in ultima vreme, merg foarte sacadat si nu intelegeam de ce, dupa care am vrut sa incerc un joc care inainte imi mergea perfect, Prince of Persia Two Thrones, unde imi arata la inceput daca jocul poate rula pe PC, si imi arata asta : http://s23.postimg.org/s5sy9mhgb/de_ce.png

Cum fac sa-mi recunoasca procesorul? driverele le-am instalat cum trebuie de pe CD-ul original, nu inteleg care este problema?
Pe laptop care este mult mai slab decat PC-ul, procesorul este recunoscut la acest joc si merge perfect! Multumesc.

AMD 3.0 GHz

Memory : 4 gb RAM

Placa video : NVIDIA GeForce 9400 GT

3 răspunsuri:
| RAppl22 a răspuns:

O Reinstalare de Windows câteodată e cea mai buna, unii oameni recomanda o Reinstalare odată la 2 luni.

| vlad123789 a răspuns:

Reinstaleaza windousu

| angelic023 explică:

Am reinstalat windowsu de aproximativ 5-6 ori saptamana asta, am bagat si XP inapoi dupa iar windows 7 insa degeaba am incercat si alte versiuni dar tot nimic...