| xxAnonimGirlx a întrebat:

Am o problema cu laptopul, mai exact cu placa video.Am instalat driverul, dar nu functioneaza.De exemplu, pe calculator am avut aceeasi problema si era de la driver si folosind altul a mers. Pe laptop am instalat deja cam 3 drivere si totusi placa mea nu functioneaza. Asta am observat in jocuri, laptopul are o coformatie buna pentru jocuri deci nu ar trebui sa fie o problema.Ce as putea face? M-am gandit ca ar putea sa fie defecta placa video.

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Eu m-am gandit ca ar trebui sa spui ce placa video ai si ce sistem de operare. Astea sunt mai importante decat sa stau la povesti cu tine, sau daca vrei stam.
(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )