| Puficilika a întrebat:

Am o problema cu metin2.ro. Am windows 8. Acum cateva zile mia-a mers metin2, iar acum imi da eroare la hackshild si mi se incarca greu configuratia. Va rog ajutati-ma, FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| ZeHelp a răspuns:

Este o problema de compatibilitate. Nu cred ca exista o solutie pe termen lung pentru aceasta problema, metin2 e pur si simplu prea vechi pentru Windows 8.
Paste fericit!

1 răspuns:
| Puficilika explică:

Iti multumesc pentru raspuns, iar culmea acum imi merge. Iti urez si tie un Paste Fericit alaturi de cei dragi, ai funda de la mine.