| Ghioca_Lucian_Marian_1990 a întrebat:

Am o problema cu metin2ro.Cand ma joc imi iese din joc si-mi apare o eroare cu semnul intrebarii.Numai ? ? ? ?Ce sa fac dau FUNDA raspunsului cel mai bun.

Răspuns Câştigător
| GymmyCool a răspuns:

Pai se intampla des asta la metin2ro eu iti sugerez sa intri unde ai instalat metin2ro ori C sau D intri in folderul in care e instalat, cauti acolo PatchUpdater.Dai clic pe el si ar trebui sa mearga daca nu merge incearca sal reinstalez metinu BAFTA fuda? plz

4 răspunsuri:
| eduard55882 a răspuns:

Intrii cu el, iti arata?, il inchizi, si mai intrii odata.

| GymmyCool a răspuns:

Intri unde e instalat metinu si intri in folder si scre PatchUpdater si dai pe el daca nu merge trebuie reinstalat jocu FUNDA?

| Ghioca_Lucian_Marian_1990 explică (pentru GymmyCool):

Salut pai am dat pe patchupdater(cu niste ratuste) si dupa aceea mi-a aratat o eroare cred cu newpatch.exe/EAAIAI%si niste semne si nu-mi apare sa dau ok imi apare? Si de reinstalat l-am reinstalat dar degeaba.

| koste a răspuns:

Incearca sa il dezinstalezi si dupa instaleazal iasasi poate isi revinehappy