| Rafael_Hasa_1993 a întrebat:

AM o problema cu Minecraft 1.7.4 (TeamExtreme Minecraft Launcher 3.5.1)!
Astazi, adica pe data de: "26.12.2015" mi-am facut Windows 10 si din momentul acela nu imi mai merge Minecraft 1.7.4 (TeamExtreme Minecraft Launcher 3.5.1)!

Sper sa aveti solutii!

~~~~~~~~~~~~~~~~DAU FUNDA!~~~~~~~~~~~~~~~~

Răspuns Câştigător
| DARIUSBRB a răspuns:

Nu prea exista solutii e o eroare si eu am pațit

---------------===funda===------------------

2 răspunsuri:
| DoarEuSiCuMine20 a răspuns:

Minecraft pe windows 10 este inca in faze de testare ...merge dar de multe ori apar probleme ca acesta. Incearca sa iti pui ultima versiune sau daca nu sa iti cumpe minecraft preimumwinking nu mai umblati cu magarii