| DanielCoDeX a întrebat:

am o problema cu nfs world de cateva zile imi zice "there has been an error connecting to the server. Please check your network connections and try again." Ce sa fac? funda :3

Răspuns Câştigător
| NopeCheers a răspuns:

Am si eu aceeiasi problema era de la internet-u meu mi-am schimbat net-u la un pachet mai avansat si mi-a mers... daca ai deja un pachet bun incearca sa vezi daca ai bine bagata mufa in Computer sau rooter... sper ca te-am ajutat.