| Gicutzu23 a întrebat:

Buna TPU am o problema cu un Counter Strike. Cs Xtreme V6. Cand vreau sa joc cu bootii. se incarca jumatate si dupa imi apare o eroare cu hl.exe dar cand joc pe servere nu imi apare dar am nevoie de boti sa lucrez la ceva. P.S : Nu am nevoie de alt cs eu vreau rezolvarea de la problema de mai sus, varoog daca ma puteti ajuta crying

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Cauta alt pachet de boti care se poate instala pe orice varianta de cs. eu am folosit ceva de la lanT CS.