| goodmatz a întrebat:

Buna TPU am o problema Eu am minecraft premium si cand vreau sa imi schimb skinu pe minecraft.net ma loghez si imi apare confirm yout identity si nu stiu ce sa fac Dau funda Va multumesc

Răspuns Câştigător
| mickeyMT a răspuns:

Atunci cand ti-ai facut contul (DACA, ti l-ai facut tu.) a trebuit sa iti pui niste intrebari secrete(cred ca sunt 3 la numar) gen : "Where were you born?" sau "What is your mother name?", la care tu ai raspuns cu diferite raspunsuri. Aceste intrebari sunt utile in cazul in care tu iti pierzi contul sau cineva incearca sa ti-l fure, pentru ca nu e de ajuns sa iti stie parola de la cont, va trebui sa nimereasca (ceea ce e foarte putin probabil) raspunsurile la intrebarile tale.
Daca ai uitat raspunsul la acele intrebari, incearca sa ti le aduci aminte pentru ca nu e nicio alta cale de a-ti accesa contul.

1 răspuns:
| DanielVălean a răspuns:

Confirm your identity adica sa iti confirmi identitatea. Probabil iti cere sa iti scrii numele si parola.