| BadBoy1998 a întrebat:

Am o problema mi-am instalat jocul youtubers life si imi da crash din 5 in 5 minute si nu stiu de la ce imi da crash...

P.S. am schimbat versiunea jocului si l-am reinstalat + am dat new game dar tot imi da CRASH!

Va rog ajutati-ma DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Descarca-l din alta parte sau ai pc-ul slab

| GeoforceExperience a răspuns:

Nu exista nici o sulutie asa am si eu pe laptop asteapta sa apara un update, la alti ii merg bine dar ma gandesc ca cei care nu merg cum nu iti merge tie au pc slab

| BadBoy1998 explică (pentru GeoforceExperience):

Posibil, am 1, 5GB RAM
Intel pentium dual core 1. 6GHz
nVIDIA GeForce GT 730 2GB DDR3

| GeoforceExperience a răspuns (pentru BadBoy1998):

PC ala e bunisor acuma nu stiu ce sa zic asteapta sa apara un patch sa se rezolve

| BadBoy1998 explică (pentru GeoforceExperience):

Am incercat toate versiunile de la 0.7.0 pe rand pana la 0.7.5 ( 0.7.1 0.7.2 0.7.3 0.7.4 ) Si tot nu a mers CRASH PESTE CRASH!