| ILikeRiven a întrebat:

Buna TPU Am o sugestie am un pc mai vechi (1GB ram, Procesor AMD Athlon(tm) le-1600 2.20Ghz, sistem de operare 32 bit, Ati inteles voi cei care stitiwinking ) si nu stiu ce sa ma joc pe el. Pana acum ma joc League of Legend (dupa cum puteti vedea din nume rolling on the floor ) si am jucat spider-man 2, Prince of persia sands of time (si l-as vrea pe ala dar nu stiun unde il gasesc) si nu mai stiu ce sa ma joc. Daca imi puteti recomanda jocuri ( nu sa-mp, metin, talisman, Etc...) ajutati-ma Va rog big grin

Sa aveti o zii buna happy

Răspuns Câştigător
| AleXzpm a răspuns:

Salut,

GTA San Andreeas, wolfenstein, delta force, freelancer, spore, civilization, aoe 3/2, generals 1 si 2, red alert 2... Spor happy

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu prea ai ce sa te joci pe el. Pana si jocurile de browser iti vor sacada in prostie.

| YoChriss a răspuns:

Salut! Iti recomand:
- NFS World;
- Battlefield Play4FREE;
- DOTA 2;
- Minecraft;
- Roller Coaster Tycoon 2 si 3;
- Team Fortress 2.
Primesc Funda?

| PolishJew a răspuns:

Earth 2150 (un RTS foarte bun )

| Dumitrescu_Claudiu_1999 a răspuns:

Ar fi o posibilitate sa iti mearga Driver San Francisco dar de low nu treci.