| iDarcknessxD a întrebat:

Am revenit cu o noua intrebare, care ma dispera foarte foarte mult.
Cind pornesc calculatorul imi apare pe bara de start mai exaxt in coltul din dreapta jos o fereastra mica alba si scrie pe ea: A third party application tried to change your homepage to empty (P.S: cuvintul empty e subliniat si scris cu albastru).Mai jos imi apare 2 solutii: Allow change! si Keep current settings. Acuma poate o sa ziceti sa dau clic pe una din ele dar dau intruna si tot imi apare, dau clic pe ambele si tot imi apare, si daca nu dau clic pe nimic cam dupa 5 sec dispare si apare iar. Acuma puteti sa-mi spuneti sa nu-i acord atentie, dar nu pot ma dispera la maxim, de ce? apoi cind scriu ceva sau ma joc jocuri ma da afara depe pagina. Pagina nu se inchide de tot doar ca cind esti pe pagina bara de sus aia cu - x etc e albastra dar cind apare chestia aia se face mai putin albastra si trebuie sa dau clic pe pagina si apoi sa continui sa scriu sau in jocuri de ex in minecraft ma joc si cind imi apare ma trimite in meniu.
Poate stiti voi cum sa o rezolv, ma dispera foarte mult si imi ia mult timp pina scriu de ex mi-a luat cam o ora pina ce am scris acest topic. P.S: probabil nu am ales categoria potrivita.

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai un program rau intentionat. Poate fi virus sau altceva. Poti incerca inlaturarea cu antivirusi. Daca nu merge sterge tot si reinstaleaza Windowsul. Imi pare rau!

| iDarcknessxD explică (pentru Salontanul):

Asta e nu a mers o sa reinstalez windowsul sunt sigur ca nu o sa mai apara....Ms oricum dar poti sa-mi spui care windows e mai buna: Xp vs Vista

| Salontanul a răspuns (pentru iDarcknessxD):

XP este mai bun ca Vista si Windows 7 mai bun ca ele. Vista a fost o eroare si l-au scos repede de pe piata.

| iDarcknessxD explică (pentru Salontanul):

Aaa ok mersi

| Salontanul a răspuns (pentru iDarcknessxD):

Multumesc si eu!