| Mihaela_Teodora_1997 a întrebat:

am si eu cateva intrebari despre transformice as vrea sa stiu cum pot face personaje la editor si sa stiu cum pot face capsuni sa tiu niste coduri chesse fraises in afara de atelier-tort in cap in afara de facebook. Si as vrea niste coduri de utility cum se face Canon cum fac zapada cum sciu cum scriu cu omo si multe altele care voi le stiti si eu nu le stiu si mai vreau niste conturi PRO care sa fie de fata mi-le trimiteti pe mesaj privat (si apropo vreau sa nu mai inter nimeni pe conturi sau sa nu fie banate sau sa nu le mearga parola asta clar nu vreau ) Deci conturile codurile si codurile de utility mi le trimiteti prin mesaj privat si va rog sa imi dati raspuns la asta : cum pot colora lucruri din editor sau cum pot face personaje pe editor :* :* :* pa pa vi pup :*
Apropo la tot ce am zis sa imi spuneti va dau Fundita (adica raspuns castigator)

4 răspunsuri:
| Darksidess10 a răspuns:

Pai e usor sa faci fraises! cand vezzi o capsuna intro mapa scrie /fraises cand crei sa faci zapada pe utlilyti pai scrie! snow si cu conturile am cateva!

loverkids :lover123
Wallacereis :lemon2004
Roxykool :ma numesc roxana
Angelpuf :1234abcd

sper ca te-am ajutat! :3

| Baa_Ionut_1985 a răspuns (pentru Darksidess10):

Nu merge

| Elena_Cornea_1981 a răspuns (pentru Darksidess10):

Nu merge niciun cont sad

| Marius_Mastyca_1976 a răspuns:

Salut joc si eu transformice si as vrea sa imi spuneti va rog daca stiti mapa pe utility cu castel