| Traian-Marinel_Paven_1997 a întrebat:

Buna TPU am si eu nevoie de ajutor mi-am descarcat lol si imi merge sa imi iau erau da cand sa mise incarce si imi da eroarea asta " the program can't start because d3dx9_39.dll in missing from your computer.Try reinstalling the program to fix this problem." imi puteti spune ce are si de se poate un link cu rezolvarea plizzzz happy

1 răspuns:
| AlinKun a răspuns:

Http://filehippo.com/download_directx/
dupa ce descarci si extragi ce ti-am dat, instaleaza-l. Problema ta e ca nu ai direct x 9c instalat.