| euuuuuuuuuu a întrebat:

Am si eu o intrebare despre metin2. Am tot cautat un tutorial ceva dar nu am inteles mare lucru. Cine imi poate explica si mie cum pot pune/modifica bonusurile de pe arma, armura, etc?
Multumesc mult!

1 răspuns:
| TheRoberth a răspuns:

Iti trebuie un anumit item numit : adaugare bonus care pui bonusurile pe iteme si schimba bonus care schimba bonus. Cum le folosesti? Le pui pe itemul care vrei sa il bonusezi si el va adauga/schimba bonus. Totul tine de noroc big grin