| Anastasia2p a întrebat:

Am şi eu o întrebare, legată de tfm (transformice).
1. Cum poţi face hack pentru fraises,cheese,fly (una din astea, de preferat fraises)?

2.Îmi puteţi da şi mie un cont tfm (pro sau nu) de fată? Ideea este să nu aibă parola schimbată ca să pot să o pun eu, sau să nu mai intre nimeni pe el.Vă rog să îl puneţi pe privat.Contactaţimă pe tfm,mă cheamă Spoani.Să îmi daţi contul acolo.Să îmi spuneţi cum vă cheamă, ca să ştiu.

3. Pot face mai repede brănză la profil,şoareci salvaţi pentru culoare la şaman şi bootcamp?

Cine răspunde la toate întrebările primeşte FUNDĂ! Cele mai bune răspunsuri la fel, şi conturile Pro sau nu.

Vă pup.

Răspuns Câştigător
| angryme a răspuns:

Bine deci exista un joc exact ca si transformice si pe el daca scrii /facebook iti da 500000 branza si fraises dar teabuie sa il cauti pe bing scrii bing pe google, asa jocul se numeste neomice! sper ca te-am ajutat! happy

| Vmvna a răspuns (pentru angryme):

Nu e in romana serverul sunt doar retardati care vorbesc in alta limba si nu stiu sa joace!

1 răspuns: