| Deutsa56 a întrebat:

am si eu o intrebare; o3 cum dezinstalez o camera web care e incorporata in laptop? am intrat in device manager, am dezintalat-o, dar cand aprind laptopul se instaleaza automat. ce sa-i fac? :-s

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Stii care este la camera web la laptop trebuie sa le disable (opresti) nu se le stergi ca se instaleaza automat.
Aicea este un tutorial.
http://peripherals.about.com/od/webcamerasvideoinputs/ss/DisableaWebcam.htm
PS:Nu merge sa le stergi daca sunt incorporate decat sa le dezactivezi.