| Andrei115 a întrebat:

Am si eu o mica proplema....Am windows crack...Au trecut cele 30 de zile si acum ma tot pune sa-l activezi ( ma scoate din orce joc cand imi apare notificarea in dreapta jos ( am windows 7 ) Pot sa o dezactivez sa nu imi mai apara? repede pls (p.s dau funda )

5 răspunsuri:
| Vladut2000L a răspuns:

Windows.7.Loader.eXtreme.Edition.v3.503-NAPALUM descarca-l si dupa instaleaza-l si dau restart la pc si gata ai licenta.

| Andrei115 explică (pentru Vladut2000L):

Si nu are virusi?

| KodrutZ a răspuns (pentru Andrei115):

Daca vrei fara virusi IL CUMPERI!

| Vladut2000L a răspuns (pentru Andrei115):

Nu are virus.

| Darr1u5 a răspuns:

Pai trebuie sa il activezi. Metoda legala e sa iti cumperi un "key" (daca se poate, nu stiu). Ar mai fi vreo doua solutii... daca stii ce zic.