| Anonimus_5431 a întrebat:

Am si eu o problema cu minecraft.Deci il descarc, il instalez si cand dau play nu se intampla nimic.Deci ce credeti ca poate avea.Dau FUNDA! happy

5 răspunsuri:
| EU19 a răspuns:

E cumparat sau e chestie de aia cu toate versiunile intr-un singur launcher? Ajuta sa stiu asta.

| Anonimus_5431 explică (pentru EU19):

Da..sunt toate verisunile intru-un singur luncher...am luat minecraftul de la minecraft Romania

| EU19 a răspuns (pentru Anonimus_5431):

Pai acolo unde alegi versiunea, in dreapta ai un buton "Force Clean" cred ca ii zice.Dai pe el si apoi dai din nou play.

Al doilea caz ar fi ca tu incerci sa rulezi o versiune cu forge.Alea nu merg.

| MixGaming a răspuns:

Apasa click dreapta si dai pe run administrator poate merge.

| andrei5752 a răspuns:

Intra in %appdata% la versiuni si alege ultima versiune pentru a putea juca