| iDarckness a întrebat:

Am si eu o problema cu minecraftul.Imi da crash nu stiu ce naiba are.Cind il pornesc si ma uit din launcher la consola scrie tot bine cind ajunge la Open game ceva de gen pac crash si scrie asta: Launching game
Looking for old natives to clean up...
Fatal error launching game. Report this to http://mojang.atlassian.net please!
java.lang.NullPointerException
at net.minecraft.launcher.GameLauncher.cleanOldNatives(Game Launcher.java:514)
at net.minecraft.launcher.GameLauncher.launchGame(GameLaunc her.java:359)
at net.minecraft.launcher.GameLauncher.onDownloadJobFinishe d(GameLauncher.java:690)
at net.minecraft.launcher.updater.download.DownloadJob.popA ndDownload(DownloadJob.java:124)
at net.minecraft.launcher.updater.download.DownloadJob.acce ss$000(DownloadJob.java:15)
at net.minecraft.launcher.updater.download.DownloadJob$1.ru n(DownloadJob.java:94)
at java.util.concurrent.Executors$RunnableAdapter.call(Unkn own Source)
at java.util.concurrent.FutureTask.run(Unknown Source)
at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor.runWorker(Unknow n Source)
at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor$Worker.run(Unkno wn Source)
at java.lang.Thread.run(Unknown Source)

imi spune sa dau report nu stiu unde am intrat si nu gasesc unde e sa fac report.Credeac cai de la launcher dar ne am reinstalat tot nimic poate stiti voi ce e de facut. Va rog ft mult

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa instalezi toate aplicatiile acestea:
http://intimp.ro/jocuriaplicatii-ce-nu-merg/