| burly24 a întrebat:

Am si eu o problema cu PC..acum de cateva zile mi-am luat TuneUp Utilities 2009 care consta in completarea programelor..prima oara a mers perfect...lam restartat si a mers. dupa o zi am mai incercat sa-l folosesc, iar dupa ce l-am restartat mi se incarca acea bendita cu windowsul iar dupa aceea se face ecranul negru..si nu ma lasa sa intru nici in Safe Mode sad ajutati-ma va rog...Dau funditatongue:X

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate ca ai capatat un virus. Sterge toate partitiile si reinstaleaza Windowsul. Daca ai un CD cu Windows live poti salva ce ai pe celelate partitii.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

M-as bucura daca as sti ca esti mai bine. Cred ca ai fost bolnav si n-ai putut sa dai o funda. E semnul de multumire pe acest site.