| GumitzaXD a întrebat:

am si eu o problema in legatura cu mess-ul! Deci vreau sa imi schimb parola! dar am un id al altcuiva! care stie parola si daca mi-o schimb o poate afla la "am uitat parola" si apoi scrie id lui si primeste un mess! dar ...eu vreau sa-l sterg am dat 'delete' ca sa-l sterg dar zice "ther's a problem"=e o problema! si zice si un cod! acu' dau un ex:#44534, 60000 de fapt e altfel da infine! deci ce sa fac cu codul ala sau cum sa sterg persoana~id-ul ei/lui dau funda! mersi anticipat+votwinking

SINCER

raspuns urgent

1 răspuns:
| adyady3 a răspuns:

Codul ala poate fi o problema de la pc-ul tau, sau evident ceva nu e in regula, dar din moment ce ai sters id-ul numai poate afla parola pentru ca numai are la ce sa afle parola.deci daca ii stergi id-ul nu il mai poate recupera