| CataLovely a întrebat:

Am si eu o problema, joc IMVU si numai reusesc sa fac credite cu meetme, insa nu stiu care e problema pana acum mi-am putut face credite insa acum numai merge, imi puteti spune si mie niste solutii sau alte metode prin care as putea face credite dar metode noi pentru ca IMVU le-a cam schimbat pe cele vechi. Vreau raspunsuri explicite, multumesc! Dau Funda!

2 răspunsuri:
| Northern a răspuns:

Îți poți transfera doar 5000 de credite, îmi pare rău. Există hack-uri pentru problema ta, însă acestea nu sunt gratis și au viruși...Eu te sfătuiesc să nu încerci aceste programe, asta dacă nu vrei sa-ți schimbi windows-ul de vreo 5 ori. :) Mai există o metodă, se numește Peer Review, însă trebuie sa ai minim o lună de joc și varsta 18+. Intrii pe www.Imvu.com și te loghezi apoi : Credits-Earn Credits-Review Products. Dai apoi "View in 3D" si " No issues - product meets IMVU Virtual Goods Policy". Aștepți 30 de secunde și dai " Submit Vote". Dacă vrei să faci credit cu bani adevărați, utilizatorul Ronnix a dat un răspuns foarte bun, zic eu : http://www.tpu.ro/......u-conturi/

| oOPitikottuOo a răspuns:

Buna Cata. Uite aici un filmulet care te ajuta sa faci pe zi 1500 credits (tot este ceva legat de meetme)---->https://www.youtube.com/watch?v=LGVN7fby8KU.Sper sa reusesti. :* fundita?