| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPUhappy am si eu o problema legata de jocul Crossfire Europe.
il deschid,ma loghez, totul merge ok dar cand dau join game se incarca si se inchide joculsad nu stiu ce sa ii fac.innainte nu aveam problema asta.de la noul update.o fi de la ei sau de la mine? ce trebuie sa fac sa nu mai am problema asta?happy va rog mult sa ma
ajutati, va rog din suflet.

1 răspuns:
| Elliana534 a răspuns:

Ok, incearca un reinstall. Daca nu merge e de la ei si trebuie sa astepti un alt patch.