| brokenangel11 a întrebat:

Am si eu o problema legata de jocul Farmerama. De ceva timp nu m-a lasat sa intru pe farmerama.ro si am decis sa il joc pe facebook.Ieri,observand ca nu merge jocul pe facebook am zis sa incerc si pe hi5, iar dupa aproximativ o ora l-am reincercat pe facebook si a mers. Iata problema dupa 5 minute la intrarea in joc pe facebook imi spune ca sunt deja logata de 2 ori si ma deconecteaza automat. Mentionez ca am schimbat si parola Stie cineva cum sa ma deconectez dupa hi5? (De obicei aparea x-ul acela, dar pe cel dupa hi5 nu apare si nu stiu cum sa ma deloghez)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasta eroare s-a remediat de mult. Eu am avut-o si cel putin trebuie sa stregi cookie sau cacke sau flash player. Daca nu va trebui sa folosesti mozilla