| MaDaLyNa777 a întrebat:

am si eu o problema legata de jocul lady popular. mi-am incercat norocul la camera aceea cu obiecte misterioase. am castigat o zi premium si nu stiu la ce e buna. la ce se foloseste pachetul premium? si mai am o intrebare. cum pot pune poze la comentarii? dau fundita celui mai explicit si complet raspuns. multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
| theBella a răspuns:

Pai dai la ajutor sus in dreapta cand intrii pe lady popular si iti apar informatii despre tot jocul.bafta!