| SweetAndDead a întrebat:

Am si eu o problema. Mi-a fost spart un cont pe metin2ro, dar respectivul mi-a schimbat si mailul de la cont fara sa stie parola de ID de mess pe care era facut.Eu nu pot sa-mi explic acest lucru.Va rog cat mai multe raspunsuri. Cel mai bun raspuns funda!

Răspuns Câştigător
| AlbertTiger0067 a răspuns:

Pai aia e temporara pentru ca nici tu nu i-ai dat accept de la mail.in 7 zile de la schimbarea mailului dai la :"am uitat parola" si o sati mearga deoarece nu ai aprobat schimbarea!