| teutzu99 a întrebat:

Am si eu o problema. Vreau sa instalez MineCraft de pe www.jasongamingtv.weebly.com si am nevoie de dropbox.Problema este ca nu stiu ce sa fac cu acel dropbox ca sa pot instala jocul.Am mai fracut asta o data cu cineva si a mers, dar nu ma9 stiu cum.Imi puteti da un sfat sau cum sa procedez? Multumeeeeesc multentru ajutor.PS:Daca imi dati vreun tutorial, as aprecia daca ar fi in romana.Nu vreau sa ma chnui cu engleza.Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| Letizia a răspuns:

Poti sa descarci MineCraft de pe Google Play sau Mobogenie.Eu l-am descarcat de pe Mobogenie si merge ffoarte bine. Sper sa-ti fie de folos. laughing

1 răspuns:
| ConstantinCornel a răspuns:

Mai bine iti instalezi Minecraft-ul de pe Softonic. Scrii pe Google "download minecraft 1.7.2" si dai unde vezi ca scrie softonic si il iei de acolo. Merge 100%. Funda? big grin