| Legenda199 a întrebat:

Buna TPU am tot cautat servare de metin2 de anul asta dar sa fie on am gasit dar sa nu fie hammer.SA fie de exemplu la shop sa aiba otel king, posedate eTc. si la arme la fel triton si altele sau in care faci leval la npcbig grin. mersi Mult daca Stiti dau Funda.:@#%

3 răspunsuri:
| OchiiCaprui a răspuns:

Poti incerca metin2 timi.
Max lv 250, rate de 1k, eventuri zilnice.
Fara donatii, fara 6/7.
Eventuri zilnice.
Vreo zece mape speciale.
14 evolutii la arma, 14 evolutii la armura, kinguri si tot felul de arme si armura 2013. Funda?

| alennnu a răspuns:

Incearca metin2 vibeplay are switchbot n-are king la magazin dar are batlle si otel la magazin te tare. funda?

| Legenda199 explică:

Leam vz aman2 Servare decamdata pe primul loc e Vibeplay dar mai astept Raspunsuri.