| zNetII a întrebat:

am un cd pentru ps2 zgiriat,e unic si vreau sa il refac,va rog putin ajutor, multumesc.Raspunsul bun va primi funda.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Un search pe net si ai fi gasit o tona: http://www.programecalculator.ro/......teriorate/
Sau asa: https://www.google.ro/? gws_rd=ssl#q=recuperare+date+de+pe+cd+sau+dvd+zgariate+sau+stricate

| zNetII explică (pentru Salontanul):

Multumesc mult.

| zNetII explică (pentru Salontanul):

Me dar daca doresc sa refac cd-ul sa functioneze pe ps2 merge cu acest program?

| Salontanul a răspuns (pentru zNetII):

Multumesc si eu.

| zNetII explică (pentru Salontanul):

Men tu joci NFS Carbon?

| zNetII explică (pentru Salontanul):

Men joci nfs carbon?

| Salontanul a răspuns (pentru zNetII):

Sunt un om prea in varsta ca sa joc asemenea jocuri. Eu ma ocup mai mult cu reparat computere si instalare sisteme de operare si softuri.

| zNetII explică (pentru Salontanul):

Stii cum pot moda un ps2 la mine acasa cu cip modbo?

| Salontanul a răspuns (pentru zNetII):

Imi pare rau! Nu.