| Felix_Remus_1990 a întrebat:

Buna Tpu.Am un laptop Toshiba care are un procesor Intel core i5-243M 2.40 GHz, 6 GB RAM si o placa video Nvidia Geforce GT 525M.Intrebarea este:ce jocuri pot juca pe ea?
PS:Am outlast si call of duty modern warfare 4 merg amandoua bine pe high dar nu stiu de ce dupa cateva clipe cumva da jocul in bara, adica nu inchide jocul il da in bara intelegeti.Eu outlast nu-l joc in fullscreen si vad ca problema nu mai apare.Dar daca joc in fullscreen se intampla din nou.da jocul in bara

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PAi poti juca orice ai o placa video buna si un procesor foarte bun

Răspuns utilizator avertizat