| qkaps123 a întrebat:

Bună TPU...
Am un telefon s4mini. îmi mergea bine war of tanks blitz. Am resetat telefonul iar acum îmi zice ca dispozitivul nu este compatibil. De ce?

1 răspuns:
| alext2 a răspuns:

Poate nu e compatibila versiunea androidului.Cand l-ai resetat si l-ai pornit nu iti aparea in bara de sus (bara de actiuni) actualizare software? Daca da dai pe el sa il faca.Nu reseteaza telefonul doar face actualizari, dar nu schimba nimic.
P.S. Am uitat sa iti spun ca poate cand nu l-ai avut resetat a fost actualizat deja telefonul.
Funda?