| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
Am windows 8 si mereu când ii dau update a doua oara se încărca pana la 98% si după îmi zice "failure configuring windows updates, reverting change, do not turn off computer.
Adică a eșuat updatarea windows-ului
Încearcă din nou si sa nu opresc computerul.
Si il las așa 4 ore poate si mai mult.
De ex o tine așa o ora si după se restarteaza si după iar si tot așa de 4 ori.
Si pana la urma merge, peste 4 ore dar nu sa updatat.
Care ar fi problema?
Ce sa ii fac?

1 răspuns:
| korenix a răspuns:

Am uitat sa menționez ceva.
In momentul acesta el se updateaza si iar îmi face asa acum aștept sa isi revină.
Dar nu se mai restarteaza de loc.
Sta așa de 3 ore si tot aia scrie ''failure configuring windows update'' etc.