| dragosboss97 a întrebat:

Buna TPU.As avea nevoie de un trainer pentru fifa 07.Acest trainer sa fie pentru bani (money) deoarece nu am destui bani sa transferez un jucator si nah marog... As vrea sa mai spun si ca mai demult mi-am luat un trainer la fifa 07 si pentru bani dar in acelasi timp si pentru scor, imi amintesc ca daca dadeam pe butoanele de sus imi punea mie un gol sau puteam sa imi i-a un gol =] si mergea 100% nu mai stiu de unde l-am luat crying(( oricum era super ca aveam cariera cu o echipa mica si mi-am pus 100 de mil parca de eur. nu mai stiu clar happy si mi-am luat numai staruri si jucatori tineri si tot imi puneam bani deci va rog ajutati-ma dau funda vreau trainerul doar pentru bani, ma pis pe el de scor am nevoie de bani pentru un jucator $$$ dau fundita help me!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

daca n-ai bani cumpara jucatori liberi de contract si dp aia ii vinzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg de ce mai joci daca este sa joci cu cheaturi/trainere, e bambilici. http://games.softpedia.com/get/Cheat-Solutions/FIFA-07-Money-Trainer.shtml (funda ca am pierdut 5 secunde din viata sa scriu pe google fifa 07 trainer?)

| dragosboss97 explică:

...mersi oricum