| viorelx a întrebat:

Buna TPU as vrea ceva urgent de la voi si anume, nu stiu sa fac un server de metin2 pvm.Am calculator slab de 1 gb dar il pot face pe bani? sau sa platesc sa mi-l faca cineva tot doar eu sa umblu in el. Vreau sa imi fac un server de metin2 pvm si am de gand sa bag pana in 100 euro in el.

2 răspunsuri:
| TinK0de a răspuns:

Am avut sv de metin2, tot pvm, dar l-am inchis dupa 7 luni, din lipsa de bani. Oricum sunt sute de tutoriale despre cum sa faci un sv de metin2.Si da, iti ajunge 1gb doar sa te joci tu, dar daca e sa-l deschizi pentru bani, iti intra maxim 40 playeri si picahappyDar daca ai 100 euro poti sa-ti host la 15 euro lunar de 2 gb.Te ajut eu sa-l faci, poate imi iese si mie cvhappy

| viorelx explică (pentru TinK0de):

Lsami adresa ta de email.