| sabin75345465767 a întrebat:

Buna,TPU! As vrea sa cumpar un cont premium de minecraft, dar eu nu am un card de credit.Îl pot folosi pe al parintilor dar nu au incredere in site. Spun ca ar putea sa fure din bani.Se poate intampla sau este sigur?

2 răspunsuri:
| ItzBogdanMDFK a răspuns:

Este imposibil. Eu am cont premium si am platit 95 ron. Nu mi-au furat deloc bani. Sunt de incredere cei de la Mojang.

| AlecuAlex a răspuns:

Pe site-ul oficial https://minecraft.net nu au cum sa iti fure banii.